U PETRÁŠKŮ (U RENDY)

Bývala to příjemná útulná trempská hospoda.
Bílé stěny, stoly, židle, lavice (podél stěny), bar a obložení (asi do výšky 1 metru) ze světlého dřeva. Stěny jsou vyzdobeny pípami a škvrdlačkami.
Ve výčepu je asi 20 míst u pěti stolů, cestou do sálu či na WC je jakýsi salonek, kde je kulečník - pool, hrací automat a jeden velký a tři malé stoly, taky asi tak pro 16 lidí. Venku na terase jsou tři tmavé dřevěné stoly s lavicemi a čtyři bílé a zelené umělohmotné s křesílky, vešlo by se asi 30 hostů.
WC přiměřené, ale prostorné, papír ANO, rovněž papírové ručníky a mýdlo, chybí zrcadlo, abychom se na sebe podívali, jak jsme po deseti pivech krásní.
Zatímco loni ještě psi nikomu nepřekáželi, letos už visí na dveřích strohý zákaz, proto doporučuji majitelům čtyřnohých přátel se místu zde obloukem vyhnout. Z bývalé trampské hospůdky se pomalu a jistě stává sterilní občerstvovna. Nakolik je to vliv vstupu do EU, je otázka...
Studená jídla v cenovém rozmezí 15 - 30 korun (po čabajské ohřívané klobáse jsem ale v dalších hodinách měl urychlený metabolismus). Pivo je vynikající, i když Granát jim hodně pění a všelijak ho odlejvaj, což bystré oko konzumentovo kvituje slzou lítosti.

Otvírací hodiny

  Po - Út   -
  St - Čt  14 - 22
  Pá - So  13 - 24
    Ne  13 - 22

Sortiment piva:

Staropramen 10%..........14,- (standart)
Granát...................16,-
Staropramen 12%..........16,-
Ceny v korunách a za půllitr (rok 2003). Poslední záznam 23.6.2004.
STAROPRAMEN