COUNTRY SALLOON LITTLE HILL

Na kopečku 200, Brandýs n/Labem; tel.: 606 434 497

Ilona o tomhle saloonu básnila už delší dobu, tak jsme se Velmi pěkná stylová restaurace, celá v polotmavém dřevě, i strop. Sál je velká místnost, rozčleněná sdřevěnými sloupy a výklenky.
Vchází se dřevěnými lítacími dveřmi, tolik známými z různých kovbojek a indiánek. Hned naproti je dlouhý bar (odhadem 6 - 7 metrů) bez baržidlí. U přední stěny, kde jsou okna, je v řadě několik větších kulatých stolů (ke každému se vejde pohodlně 6 hostů), u levé steny jsou tři větší hranaté stoly, každý pro 10 lidí.
Na levé straně baru v zadním salonku je herna (šipky, fotbálek...), celá ve světlém dřevě, na pravé straně stůl pro kapelu, když odpočívá mezi jednotlivými sériemy (stěny kolem něj jsou vyzdobeny pověšenými kytarami). Pódium je v mělkém výklenku v pravé stěně.
Prostor je stylově vyzdoben skalpy, obrázky zasloužilých Američanů, zrcadly, poličkamy, zapadajícími do stylu saloonu, od stropu visí elektrické lampy, které vypadají jako petrolejky.
WC - dámy (nemusí pro klíč k baru) vlevo, páni vpravo, patří k těm lepším, ale na pánech došel toaletní papír.
Přes den jsou k jídlu k dispozici polévky (15 - 20 korun, česnečka byla moc dobrá), hotovky (55 - 75 korun, asi 6 jídel) a minutky (85 - 95 korun, výběr z 8 jídel, přílohy 15 - 20 korun). Jídlo nám připadalo velmi výrazně kořeněné, eventuálně mastné, ale na talíři ho bylo opravdu hodně.
Pivo je průměrné chuti, teplota, pěna a čistota sklenic je v normě, ale ne vždy do odpovídajících sklenic. Čepuje se výrazně nad míru.
Obsluha je přívětivá, ochotná, rychlá.
Psům vstup dovolen.
Živá hudba je zde každý pátek a sobotu, někdy ve středu, obvykle od 20 hodin, hrají profesionální kapely (Kapky, Schovanky, Daltoni, Naeks, Jam band, Fr. Nedvěd ml., Veget, Hoggard-country, Naboso, AM country band, Rančeři, Taxmeni. vybírá se vstupné, bohužel nebylo inzerováno, kolik. Možná se liší případ od případu podle věhlasu kapely.

V pátek 4.7. zde začíná koncertem akce Vlak na Dobříš

Otvírací hodiny

  Po    11 - 23
  Út - Pá 10 - 23
  So    11 - 23
  Ne     -

Sortiment piva

Gambrinus 10% světlé.....16,-
Prazdroj.................25,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 29.4.2003.
GAMBRINUS

PRAZDROJ