LESNÍ BOUDA

Černý důl 187; tel.: 499 896 343, 602 148 099

Horský hotel leží na hranici katastrů Pece pod Sněžkou a Černého Dolu.
Zdejší restaurace je velmi příjemná a kolemjdoucími vyhledávaná. Tvoří ji dvě místnosti oddělené stěnou, ve které je zabudováno jakobyakvárium, přední menší pro kuřáky, zadní větší funguje jako nekuřácká jídelna.
Po prostoru jídelny je rozmístěno deset pěti až šestimístných stolů a jeden desetimístný, nábytek je z polotmavého dřeva, židle jsou "selské", vyřezávané. Stěny jsou obloženy dřevem, strop papundeklem. Výčep se nachází vlevo za dveřmi z kuřárny, vzadu vlevo je potom jakýsi svačinový prostor oddělený zatahovacími dveřmi (harmonika), který slouží při snídaních jako místo pro švédské stoly. K dispozici je i televize. Venku před boudou před vchodem je zahrádka, otevřená ale zřejmě jen v letních měsících.
Jídla jsou na Krkonoše poměrně levná, 75 - 110 korun, v nabídce jsou stálice typu řízek, smažák, salát a nějaká ta polévka.
Nutno podotknouti, že pivo té levnější značky zde čepované vypadalo podezřele (pěna nikde), chutnalo nevalně a všichni jsme po různě dlouhém časovém intervalu skončili v křečích na míse.
Obsluha je příjemná a ochotná, pejsci dovnitř bohužel nesmí.

Otvírací hodiny

        12 - 22

Sortiment piva:

Samson 11%...............27,-
Budvar 12%...............33,-
Ceny v korunách a za půllitr. Zaznamenáno 21.1.2007
SAMSON

BUDVAR