U LABUTĚ

Thomayerova 751/3 Praha 4 - Krč; tel.: 241 470 800, 777 255 676

Vlastně nás sem zahnala první jarní bouřka, ale nelitovali jsme, čekalo nás docela příjemné posezení.
Restaurace zabírá celý přízemní domeček, takže prostoru je tu požehnaně. Vlastní restaurace je situována do tří průchozích místností - v první je výčep (vlevo od vchodu) a stůl do L, ke kterému se vejde asi 6-7 hostů. V místnosti vpravo je na každé straně po dvou stolech pro čtyři hosty a v zadní je také několik stejných stolů. Tady se průchozí koridor láme doleva, kudy se chodí na WC (příjemné, světlé, čisté, dostupné, dimenzované, papír k dispozici).
K dispozici jsou i dva různě velké salonky, do menšího se chodí kolem výčepu krátkou chodbičkou, ale existuje i možnost obejít restauraci a dostat se dovnitř směrem od záchodů. Větší, spíš sál, je vzadu za zadní místností restaurace.
Vaří se zde, hotovky mají za přibližně 80 korun, pro minutky je obvyklá cena výrazně nad stokorunu, ale někdy, zvlášť pokud porce není 200gramová, se vejdete i pod stovku. Studené a teplé předkrmy mají do padesátikačky, polévky (výběr ze čtyř pěti druhů) přijdou na pětadvacetikorunu.
Obsluha je příjemná a ochotná, i když někdy nestíhá - konají se tu různé akce a bývá docela vytížená. Pejsci dovnitř můžou.
Berou zde stravenky TicketPro.

Otvírací hodiny

   Po-Pá   11 - 23
      So   11 - 22
      Ne   11 - 21

Sortiment piva:

Gambrinus 10%.......................20,50
Prazdroj............................28,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 2.4.2006.
GAMBRINUS

PRAZDROJ