SALOON NASHVILLE

Kytín 124; tel.: 603 902 123, 318 599 337

Útulná hospůdka, kam se leze po schodech do patra, před "branami" je ještě teráska bez obsluhy se dvěma stoly. Rafinované umístění vedle domova důchodců a na úpatí Brd zajišťuje přísun klientely.
Za předsíňkou, kde jsou hajzlíky (super IA kvality, tam bych chtěl bydlet) je hned vpravo za dveřmi nádhernej bar, zakrytý (zřejmě kdyby propršel strop) stříškou z opravdických červených tašek. vychutnávat si ho můžete na třech barových židličkách.
Před barem je dlouhý stůl (18 míst) pro štamgasty z přilehlého DD, který se odlišuje zeleným ubrusem (Zlatopramen) od ostatních stolů (ubrusy červené Gambrinus). Jedna židle je opatřena chlupatým čalouněním, aby místního prudínka pana Ž. nebolela prdelka. Pan Ž. se jí také vehementně domáhá, pokud není zrovna k mání. Šikmo nad stolem, v druhém koutě naproti baru je televize a hraci automat, který silně kazí dojem z jinak útulného prostředí divokého západu (kůže, lebky, US vlajka). A ještě nabídka rtěnek před barem. Po obvodu místnosti pod okny je lavice, jinak jsou židle.
Vzadu vpravo je ještě nevelký sálek
Od naší návštěvy před rokem, kdy mi pivo připadalo navinulé, a to ať jsem si dával jakoukoli značku (měl jsem podezření na nevyplachování trubek), bylo tentokrát jako křen, až se nám nechtělo přestat pít. Teplota, pěna v normě.
(Za další rok se nepatrně změnila nabídka piva, Démona vystřídal Staropramen Granát a najelo se na produkty Drinks Union.)
Změnila se i obsluha, příjemná a nemusí se na ni dlouho čekat, to taky nebylo zvykem.
K jídlu jsou chuťovky k pivu (matesy, utopenci, nakládaný hermelín, topinka se sýrem, celkem levný standart). Jsou i teplá jídla (hotovky 49,- Kč, smažák 69,- Kč i s přílohou), ale zřejmě jen o víkendu.
Káva, čaj je za 12,- Kč, třetinka nealka za 18 (já bych si jako skrblík dal teda pivo).

Otvírací hodiny

  Po  12 - 22 (pouze od 1.6. do 31.9.)
  Út  12 - 22
  St  12 - 22
  Čt  12 - 22
  Pá  12 - 24
  So  12 - 24
  Ne  12 - 20

Sortiment piva

Gambrinus 10%.......15,-
Zlatopramen 11%.....15,-
Březňák 12%.........15,-
Granát..............15,- (0,4 l)
Prazdroj............23,-
Ceny v Kč a za půllitr. Poslední záznam 26.6.2004.

ZLATOPRAMEN BŘEZŇÁK

STAROPRAMEN

GAMBRINUS PRAZDROJ