PIVNICE KUKLÍK

Part. V. Svobody 141; tel.: 603 588 698, 736 641 614

V trochu zastrčeném koutě Dobříše se nachází tahle pivnice a trochu herna. Nevím, jestli se tu vaří, ale v době naší návštěvy určitě ne, možnost zakousnutí byla jen do pochoutek studené kuchyně, levnější, než je jinde v kraji zvykem (matesy, zavináče, utopenci, uzená očka, ďábelské fazole, mexický salát, sekaná, párek, tlačenka za 15 - 18 korun, nakládaný hermelín 28 korun).
Pivnici do útulnosti něco schází, že by "ženská ruka"? Působí trochu nedodělaným dojmem. Napravo od vchodu je výčep, za ním stůl pro štamgasty, uprostřed je sálek se čtyřmi menšími a jedním delším stolem, nalevo je jakási herna s kulečníkem (karambol), automaty a elektronickými šipkamy. Hernou se také prochází na WC V. cenové skupiny (dámy - možná i páni, jen někdo zapomněl zamknout - klíč ve výčepu, papír k dispozici).
Nábytek je ze světlého dřeva, se zelenými ubrusy Kozel nebo (v herně) tmavočervenými Gambrinus (nevím proč ve mně evokují sovětskou vlajku se srpem a kladivem). Strop i stěny jsou bílé, opapundeklované asi do 1,5 m, dvě police z krajinek s věšáky na kabáty. Výzdoba nic moc, sem tam ledabyle přilepený plakát či vystřižený obrázek.
Na konci prostřední místnosti jsou dveře, vedoucí do kuchyně, vlevo nahoře v rohu televize. Okno je zde pouze z luxferů, v lokále je docela šero.
Obsluha je příjemná, psi sem mají přístup zapovězen.
Pivo chutnalo celkem dobře (záleželo na značce), vychlazené, dobrá pěna, Černé pivo mají bohužel jen v lahvích.

Otvírací hodiny

  Ne - St 11 - 21
    Čt 13 - 22
    Pá 10 - 24
    So 10 - 23

Sortiment piva:

Kozel 10%.........14,-
Kozel 12%.........16,-
Gambrinus 10%.....14,-
Prazdroj..........20,-
Ceny v korunách a za půllitr. Zaznamenáno 2.10.2003
PRAZDROJ

GAMBRINUS

KOZEL