U HRADU

Krakovec 42; tel.: 313 549 301, 313 512 334

Hned vedle zříceniny hradu Krakovec je z bývalé školy udělaná hospoda. Před ní je velká zahrádka, ale málo stínu - slunečníky byly jen nad dvěma stoly.
Uvnitř jsou dvě daleko příjemnější místnosti. V té první je hned naproti vchodu výčep (obložený dřevem a se stříškou z rákosu), hosté se mohou posadit ke dvěma větším a dvěma menším stolům, celkem se sem vejde 18 lidí. V sále vpravo jsou 4 stoly celkem asi se čtyřiceti místy, také se tu nachází stolní fotbal, videohra a jukebox, kde si zájemce může i zazpívat karaoke.
Barevný ráz hospody určují okrové stěny, bílý strop a béžové lino na podlaze. Nad dveřmi do sálu je velká malba hradu, okna zdobí modré závěsy a kytičkované záclony - jako u panenky v pokojíčku. Výzdobu dále doplňují kančí kůže, parohy a obrázky na stěnách.
Obsluha je úslužně kmitající, psi dovnitř můžou.
K jídlu nabízejí studené pokrmy - matesy, tlačenku, párek, klobásu, nakládaný hermelín (18 - 35 korun), "jídlo dle denní nabídky" (kuřecí plátek a podobně) je za 85,- Kč, smažák (včetně hranolek) za 75 korun, špagety (45), ale můžete zde dostat i ňamku jako plněné šišky mákem, smažené taštičky s jablky a skořicí. - Tak tohle platilo před čtyřmi lety. Při poslední návštěvě jsme si nic k jídlu nedávali, tak nemůžeme číct, o kolik se zvedly ceny.
Pivo je vynikající.

Otvírací hodiny

    denně mimo pondělí   11:30 - ?

Sortiment piva

Gambrinus 10% .............18,-
Bakalář 12% světlý.........18,-
Bakalář 11% polotmavý......18,-

Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 17.8.2007.
GAMBRINUS

BAKALÁŘ