KD LÁDVÍ

Binarova 1661, Praha 8; tel.: 286 583 702

Ze vstupního sálku, kde je schodiště (nahoru do pizzerie a kongresového sálu), výtah a okýnko sázkařské společnosti můžeme jít buď napravo do pivnice, nebo nalevo do restaurace.


restaurace

Celkem sterilní hranaté prostředí, ale působí rovněž poněkud zašlým dojmem.
Prosklenými dveřmi vejdeme do velké čtvercové místnosti, po pravé ruce mineme WC (prostorné, celkem čisté, ale - jak už jsem zmínil - zašlé, papír ovšem k dispozici a ženy žebrat o klíč nemusí) a dřevěný zakulacený bar, u kterého se čepuje pivo. Po místnosti, v jejímž středu ční dřevěný sloup, je porůznu rozestrkáno 12 stolů (červené ubrusy Gambrinus). Prostor nepůsobí přeplácaně, klaustrofobií trpět nebudete.
Vpravo za koženkovými harmonika-dveřmi je jakýsi salonek, podobné stoly jako vedle pokrývají tentokrát bílé ubrusy, nábytek lze variabilně rozmístit podle přání hostů a velikosti společnosti, prostor pojme asi 50 lidí). Nekouří se zde.

Celkem je velký výběr jídel, a ne příliš drahých, polévka 12 a 14 korun, minutky od 75 korun, přílohy 15 - 28 (americké brambory). Mají i saláty, poháry a podobně, studená jídla, samozřejmě. Pivo je poměrně velmi dobré.
Obsluha je netečná a nenadšená, očividně jí práce nebaví, možná je to jeden z důvodů, proč je zde poloprázdno, zatímco pivnice naproti přetéká hosty.
WC je velké, prostorné, ale zašlé. Papír je k dispozici.

pivnice

Menší zakouřený prostor, místnost rozčleňuje soustava dřevěných boxů uprostřed, jinak se dá sedět u stolů po obvodu.
Jídlo a pivo je stejné, jako v předchozím případě, snad jen obsluha si vás víc všímá.

Otvírací doba restaurace 11 - 23 * pivnice 10 - 23

Sortiment piva:

Gambrinus 10%...........17,-
Gambrinus 12%...........19,50

Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 26.4.2004
GAMBRINUS