U KILIÁNA

K Lindě 427, Praha-Satalice; tel.: 286 854 588

Vždycky jsme chodili kolem a říkali si - sem nepůjdem, to bude jen nějaká rádobyrestaurace udělaná z garáže. To jsme se tedy spletli! Prostory, byť v suterénu, jsou grandiózní (relativně). Prostory působí vznešeným dojmem, ale vzhledem k umístění na periferii zde příliš často plno nebývá, pokud se zrovna nekoná nějaká svatba či jiná sešlost.
Takže nejdřív musíte sestoupit po schodech, než se dostanete dovnitř, a potom projít malou předsíňkou, kde se nacházejí i dveře na WC (čisté, prostorné, dostupné, papír k dispozici). V první, menčí místnosti uvidíte po pravé ruce dlouhý bar (6 baržidlí) z kamene a tmavého dřeva, naproti ve výklenku stojí čtyři pětimístné stoly, před barem ještě dva měnší čtyřmístné stoly. Žluté stěny jsou vyzdobeny docela zajímavými obrazy majitele, na zadní stěně visí sbírka fotografií vlčích máků. Posezení je klidné a příjemné.
Pokud projdeme dále, dostaneme se do velkého sálu z cihlovými stěnami, stoly uvnitř jsme nějak nespočítali, ale určitě jich bude víc než deset.
Jídla dostanete nad stokorunu (biftek 2602 korun), ale přes poledne zde nabízejí menu do stovky. Porce jsou slušné, jídlo chutné.
Obsluha je příjemná, ochotná a rychlá.

Otvírací hodiny

         denně 11 - 23

Sortiment piva:

Gambrinus 10%.......................24,-
Velkopopovický Kozel 10% černý......24,-
Master tmavý 18%....................24,- (0,4 l)
Prazdroj............................29,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 25.05.2007.
PRAZDROJ GAMBRINUS

VELKOPOPOVICKÝ KOZEL