KARLŮV SKLEP

Karlovo námestí 18, Praha 2; tel.: 224 923 960

Restaurace uprostřed Prahy, kde se za víceméně lidovou cenu najíte a napijete. My jsme sem zavítali o štědrovečerním odpoledni, nejen že jsme si přijemně poseděli, ale ještě dostali domů smaženého kapra, takže Vánoce byly zachráněny. I když na ně teda moc nevěříme.
Táhli jsme na Štědrý den odpoledne od Alvy a měli jsme naplánováno, že podobně jako loni vymeteme pár hospůdek v centru Prahy. Nedošli jsme daleko, byli jsme rozhodnuti zapadnout do prvního přijatelného zažízení, na které narazíme, a tohle bylo velmi přijatelné.
V místosti, do které se schází po schodech dolů, je rozmístěno deset čtyřmístnýchn a jeden desetimístný stůl. Výčep najdeme hned proti schodům, kolem něho se dostaneme i na útulné a čisté (Bílé stěny jsou asi do výšky 1,8 metru obloženy tmavým dřevem a zdobí je staré fotografie, strop má tmavo dřevěný podhled. Dlouhou chvíli hostů pomáhají rozptýlit tři televize (nad výčepem, naproti němu a v protilehlém rohu).
Kolem poledne zde můžeme dostat tři druhy hotovek do 70 korun, minutky, kterých je poměrně velký výběr, cenově až na výjimky sahají nad stokorunu. Jídlo je velmi dobré, porce slušné.
Obsluha je příjemná a ochotná.

Otvírací hodiny

      Po - Pá   10:30 - 23:00
      So - Ne   12:00 - 22:00

Sortiment piva:

Gambrinus 10%.........20,50
Prazdroj..............28,50
Ceny v korunách a za půllitr. Zaznamenáno 24.12.2006
GAMBRINUS

PRAZDROJ