občerstvení JS

Císařský ostrov, Praha

Občerstvení, které by mohlo docela dobře nést označení hospoda, je umístěno u jezdeckého areálu.
Hlavní důraz je kladen na dvě zahrádky, před výčepem (4 dřevěné stoly s lavicemi po osmi místech) a vedle výčepu, u vchodu do areálu stájí (3 stoly s lavicemi po šesti místech). Z výčepu vedou k oběma zahrádkám dveře, což je jediná záchrana při odnášení nápojů či poživatin ke stolům, pokud se utvoří fronta, nedá se projít. Neobsluhuje se zde.
V místnosti jsou dva dlouhé dřevěné stoly (malé zelené ubrusy Konrád), umístěné kolem výčepu kolmo k sobě, s deseti a jedenácti místy na lavicích.
WC vlevo vzadu je prostorný, čistý, s papírem k dispozici.
Psi dovnitř nesmí vůbec, venku jen na vodítku - nevšimli jsme si ale, že by tento požadavek někdo dodržoval, zřejmě se jednalo o zvířátka zpřízněných osob.
Občerstvení je vedeno poměrně amatérsky, načepování piva trvá neúměrně dlouho (mají sice super chladící zařízení, to ale nestíhá chladit teplé pivo ze sudů na slunci). Nabízejí tu sice párky a guláš, ale v době naší návštěvy oboje došlo, a to ještě nebylo tak pozdě. Do oken by bylo možná vhodné umístit nějaké žaluzie, odpolední slunce činí pobyt u stolů nesnesitelným.

Otvírací hodiny

        denně 11 -20

Sortiment piva

Konrád 11% světlý.......15,-
Konrád 11% tmavý........15,-
Ceny v Kč a za půllitr. Poslední záznam 12.7.2005.
KONRÁD