IRISH CLUB

Keramická 4, Praha 7; tel.: 233 371 128

"Máš-li dlouhý vlas, nechoď mezi nás!" tohle motto by si mohli dát majitelé hospody do vývěsního štítu. Jejich představou je, že typický návštěvník "irské hospody" je vyholený podsaditý chasník, nejlépe s vytetovaným hákovým křížem na rameni.
Prostory vypadají napohled útulně, bohužel ale nejsou příliš funkční - sedění na dřevěných špalcích u nestabilních stolů není nic úlevného.
Výčep-bar ze světlého dřeva a čtyřmi baržidlemi se nachází přímo proti vchodovým dveřím a sestoupíme k němu po několika schodech. V malé místnosti stojí po obvodu čtyři zhruba čtyřmístné stoly výše uvedených parametrů, na stěně vedle baru visí na zdi velká plochá obrazovka, kde běží obvykle nějaké hudební klipy či zprávy v angličtině (hospoda je spojená s hostelem pro anglicky mluvící klientelu). K dispozici je rovněž WiFi připojení, počítač je umístěn v koutě vedle schodů.
Vlevo kolem baru se dostanete do další nevelké místnosti se dvěma o něco pohodlnějšími čtyřmístnými stoly a odtamtud doprava za bar do herny se stolním fotbálkem. Případně můžete navštívit WC ve spojovací chodbičce.
Nevaří se tu, pokud máte chuť něco zakousnout, doběhne vám personál (obvykle nějaká načerno zaměstnaná dívenka) naproti do restaurace. Za jídlo ovšem zaplatíte o padesátikorunu víc, než kdybyste se šli naproti najíst rovnou, smutné taky je, že ne vždy předkládaný jídelní lístek koresponduje s nabídkou jdel v protější restauraci, což vede občas k nepříjemnostem.
Irish Club má své internetové stránky, bohužel absolutně neaktuální a mimo mísu - třeba co se nabídky piva týče, o cenách ani nemluvě.


Otvírací hodiny

   denně   11 - 

Sortiment piva

Gambrinus 10%.......25,-
Guinness............50,-
Ceny v korunách a za půllitr, poslední záznam 20.10.2007.
GAMBRINUS GUINNESS