U KAPLIČKY

Příjemná hospoda na návsi, do které jezdíme léta. Majitelé se měnili a interiér taky (dříve tady bývalo i kino, teď je přestavěné na sál), byly doby, kdy jsme radši chodili ke konkurenci, ale to už je dávno.
Dovnitř se vchází malou předsíňkou, kde je umyvadélko a vchody na WC (IV. cenová, ale papír bývá k dispozici). Lítacími dveřmi se dostaneme do lokálu, který má podobu velkého L obráceného doprava, kde je i výčep. Obloukem rozdělená místnost je vybavena masivními načervenale hnědými stoly bez ubrusů, podél stěn jsou lavice, jinak robustní židle. Stěny zdobí různé naivní obrázky s mysliveckou tematikou, parohy a podobně.
Vlevo na konci místnosti jsou v koutě americká kamna, krb a vedle něj dveře do salonku, kam chodí mladí hrát stolní fotbal, byl tu i jukebox, ale díky remcání trempíků, bušících v sále do kytar už není. Do velkého sálu se chodí doprava kolem výčepu.
Vaří se jen přes poledne, jídla kolem 50 korun, jinak je k dostání studená kuchyně, tlačenka, párky, klobása, sekaná a podobně. Pivo tu mají velmi dobré. Na čepu býval Prazdroj, ale naposledy jsem ho tu nějak neviděl.
Obsluha je sympatická, milá a ochotná, možná proto, že jsme její kamarádi...:-))

Otvírací hodiny

12 - dokdy jsou hosti

Sortiment piva

Gambrinus 10%.........15,-
Ceny v korunách a za půllitr, poslední záznam 16.5.2004
GAMBRINUS