HOTEL HUBERTUS

Poběžovice

HOTEL HUBERTUSByli jsme tu na výletě a v hotelu Hubertus jsme spali, takže bylo logické, že i restaurační dovádění se konalo ve zdejší restauraci.
Restaurace je poměrně veliká. Hned za vchodem je vlevo výčep a bar ze světlého papundeklu a dřeva, kromě čepování piva se tu dá hrát i hra Keno, každých pět minut milion. Výčep tvoří samostatný oddělený koutek asi tak pro 15 - 20 lidí.
V prostorném sále-jídelně (mezi 10.30 a 13 h bez kouření) s oranžovými stěnami, vyzdobenými pár obrázky, je 6 stolů po obvodu, uprostřed je jeden větší - dohromady asi 40 míst. U stěn jsou místy lavice. Vlevo nahoře je televize. Do protáhlého salonku vzadu se ke dlouhému stolu vejde asi 20 lidí. Stoly jsou z hnědého dřeva, na horní desce keramické dlaždice.
V přízemí je ještě velký sál, kde se dělají diskotéky a zábavy, v prostorné chodbě před ním a záchody je několik videoher. V 1. patře je ještě jeden sál pro soukromé akce, ale chudák personál tam musí všechno nosit po schodech.
WC je IA kvality, dimenzované na hodně lidí, papír samozřejmě k dispozici.
Obsluha je celkem příjemná a ochotná.
Vaří tu vynikajícně a naprosto levně, 150gramové minutky kolem 50 - 60 korun, hotovky o něco levnější, ale protože jsme byli přes den na výletě (a testovat jiné hospody:-)), tak jsme je neochutnali, biftek za stovku. Protože je tu hotel, mají i snídaně, párky, tlačenku, vajíčka a podobně, kolem 14-15 korun. Káva turek 8,80, čaj s citronem 8,90.
Na přítomnost psů netestováno.
Berou stravenky Gastrotur, TicketPro, Checque DeJeuner

Otvírací hodiny:

  Po - Pá 10 - 23
    So 10 - 24
    Ne 10 - 20

Sortiment piva:

Gambrinus 10% světlý, tmavý....16,- (standart, ale trochu ocas)
Prazdroj.......................20,50  

Ceny v korunách a za půllitr. Zaznamenáno 20.10.2002
GAMBRINUS

PRAZDROJ