HOTEL VOZNICE

Voznice 29; tel.: 318 522 411; e-mail: hotelvoznice@seznam.cz

Hospůdka vevnitř je daleko příjemnější, než by se mohlo zdát ze strohého názvu. Vchází se do ní kolem zahrádky (3 stoly s lavicemi a 4 zahradní umělohmotné stolky s křesílky, vejde se sem asi 30 lidí a je s obsluhou). Výčep se nachází vlevo od vchodových dveří vzadu, tři stoly z polotmavého dřeva, ke kterým se vejde po osmi hostech, jsou rozmístěny po zbylých stranách místnosti. Kolem stěn jsou lavice, židle jsou polstrované. Nahoře v rohu je televize.
U vchodu vpravo je velký špalek na kovové noze, na kterém leží jakési kladívko-cepín, o smyslu tohoto zařízení se můžeme zatím jen dohadovat. Stěny jsou obloženy dřevem asi do 2 metrů, pod nástěnkami je to metr jeden. Vymalováno je hráškovou zelení.
Vlevo od výčepu (nebo ze zahrádky) je ještě jeden sál, 12 stolů, jsou zde dva hrací automaty.
WC je dostupný, celkem ujde, papíru je jen taktak.
Hraje nevtíravá reprohudba.
K jídlu lze dostat studenou kuchyni (kolem 20 korun), hotovky (50-60), minutky 80 Kč, těstoviny (60 korun), saláty 20 - 70 korun podle velikosti a poháry či palačinky (30 - 40 korun). Polední menu přijde na 60 korun. Jídlo je celkem chutné, ale pivo vynikající. (Při poslední návštěvě nebyl na čepu Budvar.)
Obsluha je standartně příjemná a úslužná, psi do restaurace mohou, dokonce mají k dispozici misku na vodu.
Berou zde stravenky TicketPro a Gastrotur.

Otvírací hodiny

   denně 11 - 23

Sortiment piva

Gambrinus 10%..........14,-
Prazdroj 12%...........19,-
Budvar 10%.............13,-
Budvar 12%.............18,-
Ceny jsou v korunách a za půllitr, poslední záznam 23.6.2004
BUDVAR

GAMBRINUS PRAZDROJ