GUSTAV HONES

Horská Kvilda; tel.: 388 435 814

Viděli jsme napůl bíle zděný a napůl dřevěný sympatický penzion s věžičkou, u zastávky autobusu a na křižovatce turistických cest. Nejdříve jsme se báli, že to bude něco luxusního pro zahraniční turisty, ale když jsme vešli dovnitř, zjistili jsme, že se jedná o normální jídelnu. Pár minut jsme se rozkoukávali, než nám někdo poradil, že u jednoho okénka se objednává a platí a u jiného nám vydají jídlo. Na utišení hladu dobré, na příjemné posezení horší.
Ve dvou řadách příčně stojí osm dlouhých stolů po osmi místech, stoly jsou pokryty červenobílými ubrusy Budvar. Interiér je příjemný - celý ve dřevě. Na stěnách je rozmístěna prodejní výstavka obrázků. Podlaha je z dlaždic.
Je to tu bez obsluhy, objednává a platí se u okénka v dřevěné kukani vepředu před stoly, zde dostanete i pivo, jídlo dostanete u jiného okénka vlevo, nádobí vrátíte k dalšímu okénku vepředu. Vaří zde poměrně levně, polévka 15, hotovky 48 - 55 Kč, dohromady nabídka asi 15 jídel, plus chuťovky a studená kuchyně (kolem 35 korun), poháry, koláče.
WC je v předsíňce, průměr, celkem čisté, papír k dispozici.
Venku je malá zahrádka, 4 kovové stoly se šesti místy, červená a černá barva, proti slunci chrání slunečníky Budvar.
Nabídku točeného piva doplňuje lahvový Budvar Strong (24 Kč).


Otvírací hodiny

denně 8 - 20

Sortiment piva

Gambrinus 10%.......15,- 
Budvar 10%..........15,- 
Budvar 12%..........24,- 
Ceny v korunách a za půllitr, poslední záznam 9.3.2004.
BUDVAR GAMBRINUS