U DOBROTY

Nový Dům 1; tel.: 313 537 337

Hospůdka je schovaná za kostelem a rybníkem, ale přívětiví domorodci vám rádi ukážou cestu.
Venku je pěkné posezení na lavicích pod košatými stromy na zeleném trávníku, ale pro hosta, který potřebuje intenzivnější přísun kapalin se zdá, že příliš vzdálené od výčepu.
Lokál je prostorná, světlá místnost, nábytek je ze světlehnědého dřeva a stejně tak i obložení stěn asi do výšky 120 cm. Jsou zde čtyři normální a jeden dlouhý stůl (před výčepem, který je vlevo od vchodových dveří), celkem se k nim vejde 40 - 45 lidí. Sedí se na židlích, na stolech jsou zelené ubrusy Bernard.
Naproti výčepu v rohu je televize, vedle něj vpravo jsou atypická americká kamna a cihlový krb. Proti dveřím na zadní stěně jsou dvoje elektronické šipky, zdejší štamgasti se - vyčteno z nástěnky - zřejmě účastní jakési soutěže Mega Tour 2003.
Na stěnách jsou obrázky a taky je možno pokochat se pohledem na vycpaného dravce.
WC - klasický vesnický žlábek, ale papír nechybí.
K jídlu je nabízena klobása, utopenci, očka, nakládaný hermelín, hranolky s tatarkou, smažený sýr, vepřová pochoutka. Ceny jsou velice příznivé. My jsme dostali od bodrých domorodců domácí prdelačku, za byla zadarmo. Těšili se, že jim zahrajeme, ale vidíte, nezahráli jsme (stejně koukali na hokej...)
Pivo hodně pěnilo a pěna nedržela formu, ale jinak bylo dobré.

Otvírací hodiny (od 1.4.2003)

  Út - Ne  14 - ?
     Po   - 

Sortiment piva

Bernard 10% světlé......13,50
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 27.4.2003.
BERNARD