U TŘÍ SOUDKŮ

Vršovická 33, Praha 2

Představoval jsem si to jako fotbalovou hospodu pro fanoušky Bohemky, ale nějak mi to nepřišlo, jedinými spoluhosty byly skupinky žen a dívek. Možná šlo o náhodu.
Nahoře v úrovni chodníku je jen malý prostůrek, výčep a asi tři - čtyři malé stoly, od kterých se krásně kouká velkými okny na ulici.
Dole je to větší, tam můžete sedět u jednoho z osmi čtyřmístných stolů, umístěných ve dvou řadách. Stoly jsou ze světlého dřeva, bez ubrusů, sedí se na židlích. je tu i vlastní výčep vypadající jako z červených cihel. Stojí u něho hrací automat.
Stěny, nabarvené žlutě a červeně, zdobí načervenalé palubky do výšky asi 1,2 metru. V zadní části místnosti je na stěně umístěno promítací plátno (asi aby holky mohly koukat na fotbalové přenosy). Prostředí je čisté, ale působí sterilním dojmem, útulnost nikde.
WC (čisté, , voňavé, dostupné, papír k dispozici) se nachází vlevo od schodiště.
Celkem dobře se zde vaří, minutky z kuřat stojí kolem stovky, z vepře do 120 korun a z kraviček 110 - 180 korun. Teplé předkrmy (hemendex a tak) přijdou na 45 korun. Výběr je velký, navíc ještě na zvláštním listě dostanete speciální nabídku.
Obsluha je celkem příjemná a ochotná, berou zde stravenky TicketPro, Checque dejeuner a ještě jedny, nemůžu rozluštit v poznámkách, jaké.

Otvírací hodiny

     Po - Pá  10 - 22
     So - Ne  11 - 22

Sortiment piva:

Staropramen 10% ................18,50
taropramen Granát ..............19,- (0,4 l)
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 17.05.2007.
STAROPRAMEN